Wanneer je meerdere accommodaties of kosten hebt is het natuurlijk handig als je in een keer een wijziging door kunt voeren. Via Bookzo kun je bij zowel Accommodatiebeheer als bij Extra kosten in één keer bij meerdere objecten wijzigingen aanbrengen.
Bewerken
Om bulkupdates uit te voeren ga je naar het tabblad Extra kosten of Accommodaties in Bookzo Web. In dit voorbeeld zitten we in Accommodatiebeheer. Rechts bovenin zie je een pennetje, klik hierop om te bewerken.
Vervolgens selecteer je de accommodaties waar je de wijziging voor wilt aanbrengen.
Druk vervolgens op het pennetje bovenaan om te kiezen welke wijziging je wilt gaan doen. Dit is onderverdeeld in Algemene instellingen, Financieel en Website en online kanalen. Door gebruik te maken van de zoekoptie vind je gemakkelijk de instelling die je in een keer voor de geselecteerde accommodaties wilt wijzigen.
Wanneer je op het gekozen element klikt, opent het instellingen venster van dit onderdeel. Wil je bijvoorbeeld over meerdere accommodaties in een keer een blokkering plaatsen zoek je op Blokkering;
Je vult hier de Van en Tot datum in en eventueel de reden;
Er wordt naast de Opslaan knop duidelijk aangegeven voor hoeveel accommodaties deze wijziging van toepassing is.
De wijziging wordt direct doorgevoerd;
Dit werkt voor alle instellingen, bijvoorbeeld het aantal personen aanpassen, offline halen van accommodaties, omschrijvingen wijzigen enz.